Hakkımızda

Türkiye'de İnovasyonu Hızlandırıyoruz

Önde gelen Huawei teknolojilerine dayalı olarak, tamamen dijitalleştirilmiş, akıllı bir Türkiye için her bir kişiye, eve ve organizasyona dijital teknolojileri getirecek birinci sınıf yazılım ürünleri icat ediyoruz.

Ve hepsinden önemlisi, Türkiye Ar-Ge Merkezi’nin en büyük etkiyi, herkes dünya standartlarında dijital çözümlere erişebildiği zaman ve herkesin kendi çıkarları düşünüldüğünde inşa edildiğinde elde edeceğini düşünüyoruz.

Huawei, bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) sağlayan bağımsız ve özel bir şirkettir.

Küresel olarak üç ana müşteriye hizmet vermekteyiz:

  • İnternet, geniş bant, kablosuz, artı olarak sabit ve mobil telefon hizmetleri sağlayan telekom operatörleri
  • İşletmeler, kuruluşlar, kurumlar, hükümetler ve kamu kuruluşlarının yanı sıra endüstriler: finans, enerji, ulaşım ve imalat
  • Akıllı telefonlarımızı, akıllı saatlerimizi, dizüstü bilgisayarlarımızı ve diğer aygıtlarımızı satın alan tüketiciler.

Geliştirdiğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz her şey güvenli, güvenilir ve bu durum 30 yıllık bir geçmiş üzerinden tutarlılık gösteriyor.

1987 yılında kurulan Huawei, 194.000 çalışanlarını çalıştırır ve 170’ten fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Dünya nüfusunun 3 milyardan fazlası Huawei’nin ürün ve hizmetlerini arama yapmak, kısa mesaj göndermek veya internette gezinmek için kullanıyor.

Biz Kimiz

Nasıl Bir Çalışma Ortamamız Var?

5G Kullanım Senaryoları Ekibi Neler Yapıyor?

Huawei Mobil Servisi Ekibi Neler Yapıyor?